prozkoumej

Naše jachty a katamarány

Jachta

Jednotrupá varianta lodě, která skvělé vyvažuje mezi komfortem a dobrodružnými zážitky při plachtění. Na jachtě je skvěle využitý každý centimetr místa, a tak se na ní rozhodně nebudete mačkat.

Katamarán

Dvoutrupá varianta lodě. Nabízí skvělý komfort díky velkému prostoru na palubě. Připrav se, že nebudeme tolik plachtit, ale na relax neexistuje nic lepšího. Každá kajuta má svou koupelnu s wc.

Jachty

Jachty, které pro vás vybíráme jsou čisté, moderní a datum výroby není starší než rok 2015. Na našich plavbách je ve 4 kajutách ubytováno 8 hostů + 1 kapitán v salonu. Nemusíte se bát, že jachta bude přeplněná. Jachta je dimenzovaná pro 10 lidí a díky tomu, že je v ní skvěle vyřešený každý centimetr prostoru, si všech 8 hostů najde pohodlí jak na palubě, tak i v podpalubí.

Každá jachta je parádně vybavená! Na palubě naleznete rozměrnou lednici, kterou naplníme vlastním jídlem a pitím, plně vybavenou kuchyň a minimálně dvě koupelny se záchodem i sprchou. Další sprcha se nachází na koupacím molu vzadu na palubě. Dále posezení pro celou posádku uvnitř lodě i na palubě. Jachta je pro 8 lidí a obsahuje čtyři kajuty s 2 lůžkem.

Na jachtě se nachází koupací molo s přístupem přímo do moře, audiosystém se vstupem na 3,5 mm jack a taky autozásuvky, přes které je možné kdykoliv nabíjet telefony a jinou menší elektroniku (fén, ani žehličku na vlasy nezvládne). Ve většině případů se na jachtě nachází také běžná 220V zásuvka, která ovšem funguje jen v přístavech, při napojení jachty na elektřinu. 

Součástí vybavení každé jachty je taky Dinghy (motorový nafukovací člun), který je vám vždy plně k dispozici, když po zakotvení potřebujete zajet nakoupit nebo jen tak vyrazit na projížďku po okolí. Při objednávce vám také nabízíme možnost přiobjednání subwingu (podvodního křídla), paddleboardů nebo wi-fi.

Projdi si jachtu

Katamarány

Katamarány nabízejí více pohodlí, prostoru a luxusu. Na našich plavbách je ve 4 kajutách ubytováno 8 hostů + 1 kapitán.

Na katamaránu se na přídí nachází sítě na ležení, audiosystém se vstupem na 3,5 mm jack a taky autozásuvky, přes které je možné kdykoliv nabíjet telefony a jinou menší elektroniku (fén, ani žehličku na vlasy nezvládne).

Součástí vybavení každého katamaránu je Dinghy (motorový nafukovací člun), který je vám vždy plně k dispozici, když po zakotvení potřebujete zajet nakoupit nebo jen tak vyrazit na projížďku po okolí. Při objednávce vám také nabízíme možnost přiobjednání subwingu (podvodního křídla), vodního skútru, wakeboardu, paddleboardů a nebo wi-fi.

Projdi si katamarán s kapitánem

videoprohlídka
VYBER SI PLAVBU PODLE SVÉHO GUSTA

Od relax plaveb po dobrodružství, u nás si vybere každý námořník.

PROZKOUMEJ TERMÍNY
INSTAGRAM