Thajsko

Thajsko

Thajsko

Thajsko

Termín
31. 3. - 7. 4.
TYP LODĚ
Katamarán
STYL PLAVBY
Exotic week
CENA ZA OSOBU
32000

Nejhezčí ostrovy Thajska z paluby katamaránu.

Vydej se objevovat legendární ostrovy Thajska. Ty nejznámější místa si vychutnáš z paluby luxusního katamaránu. Místní souostroví učarovalo nejen turisty z celého světa, ale i filmaře. Nakoukneme na ostrov agenta 007 nebo pláž, kde točil Leo DiCaprio.

Čeká tě úplná svoboda. Díky lodi objevíš i místa, která jsou turistům skryta. Nemusíš se s nikým mačkat a řešit trajekty a přejezdy mezi ostrovy. Celou oblast kolem Phuketu máš jako na dlani a můžeš si vychutnat tuhle neskutečnou podívanou v maximálním pohodlí.


No items found.
Kolik to stojí?

Katamarán

Počet míst: 8 + kapitán

Kč | os.

přihláška

Jachta

Počet míst: 8 + kapitán

Kč | os.

přihláška

Cena First Minute

Kč | os.

přihláška

Cena Standard

Při rezervaci zaplatíte
50 % zálohu

32000

Kč | os.

přihláška
Součástí ceny je
  • Profesionální kapitán
  • 7 denní pronájem jachty
  • Úklid
  • Čisté povlečení
  • Pojištění jachty
  • Turistické taxy
  • Nafukovací motorový člun
Součástí ceny není
  • Jídlo a pití 200 eur – do společného banku
  • Doprava na místo odplutí
No items found.

Přihláška

Po odeslání se ti obratem ozveme a vyřešíme spolu všechno potřebné pro dokončení přihlášky.
Odesláním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.

Vítej na palubě!

Přihlášku jsme přijali a zanedlouho ji zpracujeme, očekávej další instrukce v mailu.
Něco se nepovedlo, zkuste odeslat přihlášku znovu.

Přihláška na FLOW palubu 2024 – náhradníci

Místa jsme zaplnili, ale je jasné že řada lidí nebude zrůzných důvodů nakonec vyrazit. Proto nehaž flintu do žita a zapiš se jako náhradník
Odesláním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.

Vítej na palubě!

Přihlášku jsme přijali a zanedlouho ji zpracujeme, očekávej další instrukce v mailu.
Něco se nepovedlo, zkuste odeslat přihlášku znovu.
PŘEDPOKLÁDANÝ ITINERÁŘ
1

Day 1 nalodění a první noc na moři

Dopoledne strávíme na pláži nebo v taverně a kapitáni se s posádkami domluví, co chtějí jíst a pít. Podle toho pak uděláme velký nákup. Nalodíme se mezi 14:00 - 17:00, následuje bezpečnostní školení a plánování přesné trasy plavby. Z přístavu vyplouváme mezi 17:00-18:00 hodinou. Napijeme se na počest Poseidona a prvním cílem bude zátoka a první noc mimo přístav.
2

Day 2 James Bond a Phang Nga bay

Zamíříme do oblasti Phang Nga Bay. Ta se skládá asi ze 40 ostrovů a nabízí neuvěřitelnou podívanou. Z moře se vypínají úzké skály, až 100 m vysoké. Po cestě zakotvíme u ostrova Ko Tapu - dnes mu ale nikdo neřekne jinak než James Bond island. Ostrov se proslavil bondovkou Muž se zlatou zbraní. Celá tahle oblast je must-do pro všechny nadšence do přírody a focení.
3

Day 3 ostrovy Krabi

Obeplujeme sever ostrova Ko Yao Noi a vyplujeme směrem na Krabi. Nebudeme zajíždět přímo k pevnině - to ať si užijí suchozemští turisté. Naopak se vydáme objevovat desítky ostrovů, které jsou kolem Krabi rozeseté. Každý ostrůvek má svůj beach bar, krásnou pláž a skvělý spot pro šnorchlování.
4

Day 4 Phi Phi

Ráno zvedáme kotvy a jedeme na jedny z nejkrásnějších ostrovů světa - Phi Phi. Z bílých pláží se zvedají vysoké útesy, za kterými se skrývají tyrkysově modré laguny. A je to další z ostrovů s hereckým talentem - tento si zahrál s Leo di Capriem ve filmu Pláž. To samozřejmě táhne spoustu turistů, ale díky vlastní lodi si najdeme klidnější místa, kde se dá šnorchlovat a sledovat západ slunce nad rájem.
5

Day 5 Phi Phi

Na Phi Phi se zdržíme, je na čase navštívit tamní město a užít si pravou Thajsou kulturu, veselka na pláži, fotogenické opice válející se na palmách a tajná zátoka, o které ví jen místní – to musíme prozkoumat!
6

Day 6 Ko Racha Yai

Dnes si pořádně užiješ moře a plachtění. Vytahujeme plachty a jedem směrem k Phuketu. Po cestě nás čekají písečné oázy uprostřed moře jako Mai Thon Island. Potom už se přesuneme na sever k maličkým ostrůvkům Koh Khai.
7

Day 7 Koh Khai

Po cestě nás čekají písečné oázy uprostřed moře jako Mai Thon Island. Potom už se přesuneme na sever k maličkým ostrůvkům Koh Khai a poté zpět do mariny na Phuket.
8

Day 8

Ráno se sbalíme a opouštíme loď, naše dobrodružství na moři končí.
9

10

11

11

Day 8

Ráno se sbalíme a opouštíme loď, naše dobrodružství na moři končí.
Další informace

Strava

Strava není v ceně. Na jachtě i katamaránu je velká, plně vybavená kuchyň a velká lednice. Jídlo a pití se nakupuje předem, na konkrétních surovinách a druhu tekutin se společně domlouvá a skládá posádka. Vše se dá nakoupit přímo v marině nebo supermarketu v okolí. Pokud někdo nemá zájem si vařit, není problém kdykoli doplout na pevninu do restaurace poznávat skvělou thajskou kuchyni.

Doprava

Doprava není v ceně a každý klient si ji zajišťuje sám. Nicméně na vyžádání jsme schopni zajistit letenky či dopravu. Vyplouváme z Ostrovu Phuket, ceny se pohybují za zpáteční letenku mezi 15 – 25 000 Kč.

teď už víš všechno podstatné

Pokud si takto představuješ dovolenou, tak se přihlaš a vidíme se na palubě!

PŘIHLÁSIT SE NA PLAVBU
PROZKOUMEJ TERMÍNY
INSTAGRAM