Itálie

Sardinie

Termín
23. 07. – 30. 07. 2022
TYP LODĚ
Jachta
STYL PLAVBY
Original week
CENA ZA OSOBU
22900

Poznávací plavba v pohodovém tempu kolem úžasné Sardinie.

Nasedněte na dobrodružnou plavbu kolem Sardínie. Ideální, pokud chcete aktivní a netuctovou dovolenou. Budeme plachtit kolem útesů, koupat se na písečných plážích a šnorchlovat v průzračných zátokách. To vše podtrhne výtečná italská kuchyně a káva.

Každé ráno můžeš začít koupačkou na lodi a espressem v přístavu. Projdeme městečko a potom vyrazíme na plachty. Vítr nás bude unášet podél pobřeží Sardinie a přilehlých ostrovů. Objevíš barevné města plná života a křišťálově čisté zátoky ideální pro šnorchlování. Večer si zajdeš do lokálního podniku na čerstvé plody moře nebo originální těstoviny. Večer na pláži nebo na lodi otevřeš láhev italského vína a budeš si užívat výhled na hvězdy.

No items found.
Kolik to stojí?

Katamarán

Počet míst: 8 + kapitán

Kč | os.

přihláška

Jachta

Počet míst: 8 + kapitán

22900

Kč | os.

přihláška
Součástí ceny je
  • Profesionální kapitán
  • 7 denní pronájem jachty
  • Úklid
  • Čisté povlečení
  • Pojištění jachty
  • Turistické taxy
  • Nafukovací motorový člun
  • AUX a reproduktory
Součástí ceny není
  • Jídlo a pití 200 eur – do společného banku
  • Doprava na místo odplutí

Přihláška

Po odeslání se ti obratem ozveme a vyřešíme spolu všechno potřebné pro dokončení přihlášky.
Odesláním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.

Vítej na palubě!

Přihlášku jsme přijali a zanedlouho ji zpracujeme, očekávej další instrukce v mailu.
Něco se nepovedlo, zkuste odeslat přihlášku znovu.
PŘEDPOKLÁDANÝ ITINERÁŘ
1

Sobota: Nalodění v Portisco

Nalodění a první noc v azurové zátoce Dopoledne strávíme na pláži nebo v taverně a kapitáni se s posádkami domluví, co chtějí jíst a pít. Podle toho pak uděláme velký nákup. Nalodíme mezi 14:00 - 17:00, následuje bezpečnostní školení a plánování přesné trasy plavby. Z přístavu vyplouváme mezi 17:00-18:00 hodinou. Napijeme se na počest Poseidona a prvním cílem bude zátoka a první noc mimo přístav. První probuzení v zátoce s azurově modrou vodou je nejvíc!
2

Neděle: Caprera a Isla Razzioli

Probudíme se v některé ze zátok ostrova Caprera. Dáme první ranní koupání v moři a první snídani na lodi. Doporučujeme si půjčit kolo a projet si ostrov skrz na skrz. Dá se to stihnout za jedno dopoledne a a objevíš spoustu výhledů na celé souostroví. Po cestě si můžeš dát kousek italské pizzy a espresso. Místní jsou známí svou pohostinností, takže se o tebe postarají více než dobře. Odpoledne nás čekají ostrůvky Santa Maria a Razzioli. Tady najdeš spoustu jeskyní a maják jak z filmu.
3

Pondělí: Plujeme do Francie!

Opouštíme vody Itálie a plujeme s větrem do Francie. Den strávíme kolem ostrova Lavezzi. Krásné pláže a útesy a koupačky.
4

Úterý: Bonicio

Naše oblíbená část týdne je rozhodně připlouvání na Korsiku. Brada ti spadne z úžasného města postaveném na divokých skalách trčících z moře. Bonifacio je nejstarší korsické město, kde se dá krásně brouzdat v zapadlých kamenných uličkách.
5

Středa: Relax na Spargi

Opouštíme krásné francouzské útesy Korsiky a plujeme zpátky do Itálie. Čeká nás ostrov Spargi. Po Bonifacii plné kultury a lidí jsou jeho písečné pláže a azurové zátoky perfektní místo pro relax.
6

Čtvrtek: Národní park na La Maddalena

Objevíme krásy ostrova La Maddalena, na které se rozprostírá národní park. Koukneme do města i na pláže a večer se přeplujeme k Spiaggia del Relitto. Z ostrova trčí do moře asi kilometr starodávného opevnění z pevností a hradbami.
7

Pátek: Krásy pobřeží Sardinie

Dnes nás čeká přeplavba na jih kolem pobřeží až k Portiscu. Po cestě se rozhodně nudit nebudeš. Uvidíme maják u Capo Ferro, krásný přístav Porto Cervo, souostroví Mortorio nebo přístav Porto Rotondo, který je vyhlášenou destinací pro celebrity. Večer připlujeme do domovské mariny a strávíme poslední noc na lodi.
8

Sobota: Check-out

Ráno snídaně a pak už balení a checkout lodi
9

10

11

11

Sobota: Check-out

Ráno snídaně a pak už balení a checkout lodi
Další informace

Strava

Strava není v ceně. Na jachtě i katamaránu je velká, plně vybavená kuchyň a velká lednice. Jídlo a pití se nakupuje předem, na konkrétních surovinách a druhu tekutin se společně domlouvá a skládá posádka. Co si budeš chtít přivézt z Česka můžeš, jinak se dá vše nakoupit přímo v marině nebo supermarketu v okolí. Pokud někdo nemá zájem si vařit, není problém kdykoli doplout na pevninu do restaurace.

Doprava

Doprava není v ceně a každý klient si ji zajišťuje sám. Nicméně na vyžádání jsme schopni zajistit letenky či dopravu. Nejbližší letiště od přístavu je ve městech Alghero a Olbia, kde létají pravidelné lety.

teď už víš všechno podstatné

Pokud si takto představuješ dovolenou, tak se přihlaš a vidíme se na palubě!

PŘIHLÁSIT SE NA PLAVBU
PROZKOUMEJ TERMÍNY
INSTAGRAM