Maledivy

Silvestr na Maledivách

Termín
29. 12. 2022 – 8. 1. 2023
TYP LODĚ
2x Penzion + Superjachta
STYL PLAVBY
Exotic week
CENA ZA OSOBU
49800

Legendární Silvestr na nejkrásnějším místě planety

Začni Nový rok nezapomenutelným zážitkem. Vydej se objevovat ostrovy a atoly Malediv, potápěj se se žraloky, projdi si nejkrásnější pláže, šnorchluj kolem korálů a zažij plavbu na luxusní jachtě.

První dny strávíme objevováním krás maledivských ostrovů Thulusdhoo a Dhiffushi. Nový rok oslavíme na all inclusive party v resortu. Pak nás čekají 4 dny na luxusní  třípatrové jachtě. S tou proplujeme kolem nejznámějších atolů a čeká tě i potápění s velrybími žraloky a rejnoky.


No items found.
Kolik to stojí?

Katamarán

Počet míst: 8 + kapitán

Kč | os.

přihláška

Jachta

Počet míst: 8 + kapitán

Kč | os.

přihláška

Cena First Minute

PLATí do 16. 10. 2022

Kč | os.

přihláška

Cena Standard

Při rezervaci zaplatíte
50 % zálohu

49800

Kč | os.

přihláška
Součástí ceny je
  • 3 noci na ostrově Thulusdoo s polopenzí
  • 3 noci na ostrově Dhiffusi s polopenzí
  • 4 noci na superjachtě s plnou penzí
  • All inclusive Silvestr v luxusním resortu
  • Transfery lodí mezi ostrovy
Součástí ceny není
  • Letenky
  • Alkohol mimo Silvestr
  • Půjčení vybavení (surf, skútr …)
  • Výlety a aktivity nad rámec itineráře
No items found.

Přihláška

Po odeslání se ti obratem ozveme a vyřešíme spolu všechno potřebné pro dokončení přihlášky.
Odesláním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.

Vítej na palubě!

Přihlášku jsme přijali a zanedlouho ji zpracujeme, očekávej další instrukce v mailu.
Něco se nepovedlo, zkuste odeslat přihlášku znovu.
PŘEDPOKLÁDANÝ ITINERÁŘ
1

Přílet do Malé

Přiletíme na letiště v Malé. Z přístavu se pak přesuneme do naší první zastávky - Thulusdhoo. Pojedeme speed boat lodí nebo se za příplatek můžeš proletět hydroplánem a zažít atoly a ostrůvky pěkně ze vzduchu. První den to vezmeme v klidu. Ubytujeme se, dáme si seznamovací drink, první koupačku a prospíme se z časového posunu.
2

Thulusdhoo

Ráno tě čeká pravá maledivská snídaně. Čerstvé ovoce všech druhů a barev jsou samozřejmostí. Teď už se konečně můžeš vrhnout do objevování tohoto ráje. Thulusdhoo je vyhlášená surfovací destinace, tak popadni prkno a skoč do vln. Pokud ještě surfovat neumíš, zajistíme ti instruktora. Dále můžeš šnorchlovat kolem korálů. Pokud máš licenci, můžeme ti zařídit potápění z lodi.
3

Silvestr All inclusive party

Je to tady! Silvestr! Přes den můžeš objevit korály, co jsi včera nestihl a ještě se zdokonalit v surfu. Můžeš si vybrat i z celé řady výletů: šnorchlování s rejnoky, sandbank uprostřed moře, ostrov Furaagandu nebo Ocean swing. Odpoledne se přesuneme do luxusního resortu, kde pro tebe máme přichystanou All Inclusive party.
4

Thulusdhoo

Čeká nás odpočinkový den. Nejlepší medicínou proti kocovině je skočit do moře a dát si ranní koupačku. Během dne si můžeš půjčit kajak a obeplout si ostrov. A pokud jsi ještě nestihl potápění s rejnoky, dnes je ten správný čas.
5

Dhiffushi

Je načase objevit další kus Malediv. Lodí se přesuneme da další atol do města Dhiffushi. Čekají tě další atoly, pláže a zátoky. Stejně krásné, ale přitom jiné. Objevuj je na kajaku, po svých nebo paddleboardu. Je to jen na tobě, co si zvolíš.
6

Dhiffushi

Oblast kolem tohoto atolu je vyhlášená pro své podmořské krásy. Šnorchlování a potápění silně doporučeno! Na ostrově je centrum vodních sportů, takže se můžeš vyřádit ve vlnách. Nebo si jen můžeš lebedit na pláži s drinkem v ruce a kochat se tou nádherou všude okolo.
7

Nalodění na jachtu

Po snídani se začneme sbírat a vyrazíme do přístavu. Tam na nás bude čekat luxusní třípatrová jachta. Na ní vyrazíme za objevováním přilehlých atolů a ostrovů. Máš zařízenou plnou penzi. Šéfkuchař umí jak místní jídla, tak i evropské a veganské. Celou loď budeme mít jen pro sebe. Tak nasedat, čeká tě neuvěřitelná plavba!
8

Alif Alif

Tyhle výhledy se nikdy neomrzí. V oblasti Alif Alif je rozeseto 33 ostrůvků. Každý má své kouzlo, všechny můžeš prozkoumat. Samozřejmostí je šnorchlovačka na těch nejlepších spotech. Pro potápěče můžeme na loď zajistit vybavení k ponoru.
9

Maamigili

Konečně je to tady. Nasadit brýle, obout ploutve, jde se za žraloky! Nemusíš mít strach, velrybí žraloci (taky žralok obrovský) není člověku nebezpečný. Je to největší žralok na světě a může dorůstat až do úctyhodných 9 metrů. Díky svému zbarvení vypadá jak z Avatara a krásně svítí pod vodou. Tohle bude nezapomenutelný zážitek na celý život.
10

Gulhi

Přes desítky ostrůvků se dostáváme do oblasti kolem města Gulhi. Je čas na poslední západ slunce nad rájem. Poslední šnorchlování, skoky do vody, poslední rejnoky a delfíny a bílé pláže. Trip zakončíme parádní večeří a party na rozloučenou.
11

Malé

Připlouváme k hlavnímu městu Malé, kde nás jachta vysadí v přístavu. Můžeš si dát poslední oběd a nakoupit suvenýry. Následuje přesun na letiště a cesta domů.
11

Alif Alif

Tyhle výhledy se nikdy neomrzí. V oblasti Alif Alif je rozeseto 33 ostrůvků. Každý má své kouzlo, všechny můžeš prozkoumat. Samozřejmostí je šnorchlovačka na těch nejlepších spotech. Pro potápěče můžeme na loď zajistit vybavení k ponoru.
Další informace

Strava

V penzionech na ostrovech je pro tebe nachystaná polopenze (6 dní). Na Silvestra v resortu je připravená All inclusive party včetně jídla i pití. Na jachtě máme vlastního kuchaře a plnou penzi.

Doprava

Doprava není v ceně a každý klient si ji zajišťuje sám. Nicméně na vyžádání jsme schopni zajistit letenky či dopravu. Přílétneme do hlavního města Malé, kde sedneme na loď, která nás odveze na místo prvního ubytování

teď už víš všechno podstatné

Pokud si takto představuješ dovolenou, tak se přihlaš a vidíme se na palubě!

PŘIHLÁSIT SE NA PLAVBU
PROZKOUMEJ TERMÍNY
INSTAGRAM