Chorvatsko

Kornati Festival

Termín
09. 07. – 16. 07. 2022
TYP LODĚ
Jachta / Katamarán
STYL PLAVBY
Festival week
CENA ZA OSOBU
24900
17900

Týden plný hudby a tance na plovoucím festivalu.

Bary a kluby jsou nuda. Nejlepší párty léta tě čeká na jachtě. Přidej se k dalším stejně naladěným lidem a zažij týden plný hudby, moře a slunce. Přes den si budeme užívat života na moři, budeme plachtit mezi ostrůvky a objevovat místní vesnice a městečka. Večer se všechny lodě srazí a profi Dj rozhýbe tvé boky.

Nejlepším budíčkem i vyprošťovákem je ranní šipka do osvěžujícího moře. Dáme si snídani a kafe s výhledem do opuštěné zátoky a na pohodu zvedneme kotvu a vyplujeme objevovat. Po cestě nás čekají koupačky, vodní hračky a spousta legrace. Objevíme místní pláže, prozkoumáme ostrovy a ve městě si zajdeme na nejlepší středomořskou kuchyni.

Večer se všechny lodě srazí v zátoce, Dj vytáhne pult a v rytmu hudby si připijeme drinkem na další skvělý den.


No items found.
Kolik to stojí?

Katamarán

Počet míst: 8 + kapitán

24900

Kč | os.

přihláška

Jachta

Počet míst: 8 + kapitán

17900

Kč | os.

přihláška
Součástí ceny je
 • Profesionální kapitán
 • 7 denní pronájem jachty
 • Úklid
 • Čisté povlečení
 • Pojištění jachty
 • Turistické taxy
 • Nafukovací motorový člun
 • AUX a reproduktory
Součástí ceny není
 • Jídlo a pití cca 3000 Kč/os
 • Nafta za jachtu cca 350 Kč/os.
 • Přístavní poplatky cca 1 200 Kč/os.
 • Doplňování vody cca 200 - 500 Kč/os
 • Doprava na místo odplutí

Přihláška

Po odeslání se ti obratem ozveme a vyřešíme spolu všechno potřebné pro dokončení přihlášky.
Odesláním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.

Vítej na palubě!

Přihlášku jsme přijali a zanedlouho ji zpracujeme, očekávej další instrukce v mailu.
Něco se nepovedlo, zkuste odeslat přihlášku znovu.
OBLAST PLAVBY

Budeme prozkoumávat ostrovy v oblasti střední dalmácie

Těšit se můžeš na hledání delfíny v Murterském moři, navštívíme národní park Kornati, pochutnáme si na čerstvé středomořské kuchyni v rybářských konobách a obeplujeme útesy na ostrově Dugi Otok.
PŘEDPOKLÁDANÝ ITINERÁŘ
1

Sobota: Nalodění a první noc na moři

Dopoledne strávíme na pláži nebo v taverně a posádky se domluví, co chtějí jíst a pít. Podle toho pak uděláme velký nákup. Nalodíme mezi 14:00 - 17:00, součástí je také bezpečnostní školení a plánování přesné trasy plavby. Z přístavu vyplouváme mezi 17:00-18:00 ve flotile více lodí. Napijeme se na počest Poseidona a prvním cílem bude zátoka a první noc mimo přístav.
2

Neděle: Probuzení a první plachtění

Tenhle feeling zažiješ poprvé jenom jednou, hladina jako zrcadlo a skok do moře přímo z postele při příjemném ranním sluníčku. Po snídani z fresh středomořských dobrot, vyplouváme směr Dugi Otok a Kornati a poprvé vytahujeme plachty. Po cestě zastavujeme v zátokách a komu se bude chtít, může blbnout ve vodě.
3

Pondělí: Murterské moře

Murterské moře je jako stvořené pro vodní aktivity a především je známé jako domov mnoha skupin delfínů - tak snad budeme mít štěstí! Těšit se můžeš na osamocené ostrůvky a průzračné zátoky - a v jedné takové určitě přespíme.
4

Úterý: Vrgada

Kousek od ostrava Murter se nachází jedna z mála písečných pláží v chorvatsku se stylovým beach barem, tam nesmíme chybět! Do toho koupačky, skočky do vody a kdo má rád šnorchlování tak si tady přijde na své.
5

Středa: Sali

Italský nádech v Chorvatsku - městečko Sali umí oslnit svými barevnými domečky, klidnou ostrovní atmosférou a taky skvělou gastronomií – místní taverny patří k tomu nejlepšímu co umí středomořské konoby nabídnout.
6

Čtvrtek: Kornati a Telaščica

Neobydlené kopcovité ostrovy bez flory působí jako měsíční krajina, hned za rohem najdeme v národním parku Telaščica 80m vysoký a několik mil dlouhý útes, ke kterému si můžeme připlout buď zeshora nebo zespoda. :-)
7

Pátek: Návrat do mariny

Cestou zpět do mariny opět vyhlížíme delfíny a zátoku, kde si dáme koupací párty. V podvečer natankujeme a zakotvíme v přístavu, kde si dáme sprchu a rozlučkový večírek.
8

Sobota: Check-out

Balíme kufry! Vidíme se na další plavbě. Sea ya!
9

10

11

11

Sobota: Check-out

Balíme kufry! Vidíme se na další plavbě. Sea ya!
Další informace

Strava

Strava není v ceně. Na jachtě i katamaránu je velká, plně vybavená kuchyň a velká lednice. Jídlo a pití se nakupuje předem, na konkrétních surovinách a druhu tekutin se společně domlouvá a skládá posádka. Co si budeš chtít přivézt z Česka můžeš, jinak se dá vše nakoupit přímo v marině nebo supermarketu v okolí. Pokud někdo nemá zájem si vařit, není problém kdykoli doplout na pevninu do restaurace.

Doprava

Doprava není v ceně a každý klient si ji zajišťuje sám. Nicméně na vyžádání jsme schopni zajistit letenky či dopravu. Do Chorvatska se jezdí i létá. Zároveň doporučujeme přijet na místo nalodění den předem, ať je člověk odpočatý a ready. Nejbližší letiště je v Zadaru, které je asi 40 km vzdálené od mariny. Běžně tu jezdí autobusy nebo taxíky.

teď už víš všechno podstatné

Pokud si takto představuješ dovolenou, tak se přihlaš a vidíme se na palubě!

PŘIHLÁSIT SE NA PLAVBU
PROZKOUMEJ TERMÍNY
INSTAGRAM