Chorvatsko

Jachtou na Zrće

Termín
09. 07. – 16. 07. 2022
TYP LODĚ
Jachta / Katamarán
STYL PLAVBY
Festival week
CENA ZA OSOBU
25900
18900

Týden plný hudby a tance na plovoucím festivalu.

Nejlepší párty léta tě čeká na jachtě. Čeká tě plavba ve stylu relax&party s legendárním příplutím na Zrće, kde zakotvíme přímo ve VIP části nejlepších světových klubů.

Přidej se k dalším stejně naladěným lidem a zažij týden plný hudby, moře a slunce. Přes den si budeme užívat života na moři, budeme plachtit mezi ostrůvky a objevovat místní vesnice a městečka. Večer se všechny lodě srazí a profi Dj rozhýbe tvé boky.

Nejlepším budíčkem i vyprošťovákem je ranní šipka do osvěžujícího moře. Dáme si snídani a kafe s výhledem do opuštěné zátoky a na pohodu zvedneme kotvu a vyplujeme objevovat. Po cestě nás čekají koupačky, vodní hračky a spousta legrace. Objevíme místní pláže, prozkoumáme ostrovy a ve městě si zajdeme na nejlepší středomořskou kuchyni.

Večer se všechny lodě srazí v zátoce, Dj vytáhne pult a v rytmu hudby si připijeme drinkem na další skvělý den.


No items found.
Kolik to stojí?

Katamarán

Počet míst: 8 + kapitán

25900

Kč | os.

přihláška

Jachta

Počet míst: 8 + kapitán

18900

Kč | os.

přihláška

Cena First Minute

PLATí do 16. 10. 2022

Kč | os.

přihláška

Cena Standard

Při rezervaci zaplatíte
50 % zálohu

Kč | os.

přihláška
Součástí ceny je
  • Profesionální kapitán
  • 7 denní pronájem jachty
  • Úklid
  • Čisté povlečení
  • Pojištění jachty
  • Turistické taxy
  • Nafukovací motorový člun
  • AUX a reproduktory
Součástí ceny není
  • Jídlo a pití 200 eur – do společného banku
  • Doprava na místo odplutí
No items found.

Přihláška

Po odeslání se ti obratem ozveme a vyřešíme spolu všechno potřebné pro dokončení přihlášky.
Odesláním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.

Vítej na palubě!

Přihlášku jsme přijali a zanedlouho ji zpracujeme, očekávej další instrukce v mailu.
Něco se nepovedlo, zkuste odeslat přihlášku znovu.
OBLAST PLAVBY

Vyplouváme z přístavu Sukošan

PŘEDPOKLÁDANÝ ITINERÁŘ
1

Sobota:

Dopoledne strávíme na pláži nebo v taverně a posádky se domluví, co chtějí jíst a pít. Podle toho pak uděláme velký nákup. Nalodíme mezi 14:00 - 17:00, součástí je také bezpečnostní školení. Z přístavu vyplouváme mezi 17:00-18:00 ve flotile více lodí. Napijeme se na počest Poseidona a prvním cílem bude zátoka a první noc mimo přístav. Probuzení v zátoce je něco, co musíš zažít!
2

Neděle:

Obeplouváme ostrov Vir plný zelené vegetace a pláží. Užijeme si průzračné modré moře a pak vyplouváme směrem k ostrovu Pag, kde zakotvíme v zátoce s výhledem na měsíční krajinu ostrova... Pag je přezdíván "ostrov sýrů", tak vyrazíme na ochutnávačky, ať zjistíme, jestli je to pravda. Večer nás čekají šnorchlovačky, srandy a pohoda na lodi.
3

Pondělí:

Je to tady! Dnes večer se kotví na Zrče! Podél ostrova Pag se postupně dostáváme k zátoce s vyhlášenou Zrće beach, kde zakotvíme u nejznámějšího klubu Noe s přímým výstupem do VIP zóny. Kde jinde zažiješ, že do klubu připluješ na jachtě?
4

Úterý:

Prozkoumáme místní zátoky, stavíme se do městečka Pag a večer zase k Zrće beach, kde pokračujeme v mejdanu... Kdo chce, může si půjčit skútry, blbnout v moři na subwingu, paddleboardech nebo se jen tak válet na palubě a užívat si pohodičku a opalovačku.
5

Středa:

Pokračujeme na historický Rab - zelený ostrov plný průzračných zátok. Je to zasloužený relax po večírku na Zrće. Budeme dělat jen to, co si budete přát - relax u hudby a drinku, koupačky, opalovačky, potápění nebo průzkum ostrova a jeho restaurací a kaváren.
6

Čtvrtek:

Z Rabu plujeme na Olib, kde budeme hledat delfíny. Doplujeme do obří zátoky s písečným dnem, která umocní celý zážitek z legendární párty na moři.
7

Pátek:

Postupně zpátky do Sukošanu, po cestě zastávka na Ugjanu v zátoce. Proplouváme kolem ostrovů a zátok a pohodovým tempem se necháváme unášet větrem. Chceš si vyzkoušet, jaké to je řídit loď? Není problém! Chop se kormidla - loď je tvoje.
8

Sobota:

Zpět v marině. Balíme kufry, loučíme se a ukotvíme si všechny ty nezapomenutelné zážitky do paměti.
9

10

11

11

Sobota:

Zpět v marině. Balíme kufry, loučíme se a ukotvíme si všechny ty nezapomenutelné zážitky do paměti.
Další informace

Strava

Strava není v ceně. Na jachtě i katamaránu je velká, plně vybavená kuchyň a velká lednice. Jídlo a pití se nakupuje předem, na konkrétních surovinách a druhu tekutin se společně domlouvá a skládá posádka. Co si budeš chtít přivézt z Česka můžeš, jinak se dá vše nakoupit přímo v marině nebo supermarketu v okolí. Pokud někdo nemá zájem si vařit, není problém kdykoli doplout na pevninu do restaurace.

Doprava

Doprava není v ceně a každý klient si ji zajišťuje sám. Nicméně na vyžádání jsme schopni zajistit letenky či dopravu. Do Chorvatska se jezdí i létá. Zároveň doporučujeme přijet na místo nalodění den předem, ať je člověk odpočatý a ready. Nejbližší letiště je v Zadaru, které je asi 40 km vzdálené od mariny. Běžně tu jezdí autobusy nebo taxíky.

teď už víš všechno podstatné

Pokud si takto představuješ dovolenou, tak se přihlaš a vidíme se na palubě!

PŘIHLÁSIT SE NA PLAVBU
PROZKOUMEJ TERMÍNY
INSTAGRAM