Karibik

Karibské ostrovy

Termín
30. 03. – 09. 04. 2022
TYP LODĚ
Katamarán
STYL PLAVBY
Exotic week
CENA ZA OSOBU
39000

Vydejte se na unikátní 10 denní plavbu po nejkrásnějších místech planety. Zažijte exotiku na lodi.

Karibské ostrovy není třeba zdlouhavě představovat. Když zavřete oči a představíte si ráj na zemi, tak zhruba tak to tam vypadá. Naši plavbu strávíme v oblasti Malých Antil. Vyplujeme z Guadeloupe a budeme obeplouvat přilehlé ostrovy a ostrůvky. Díky písečnému dnu je moře až neuvěřitelně čisté. Díky tomu uvidíme největší místní lákadlo - korály. A kolem nich bohatý život pestrobarevných ryb a obrovských želv. 

Celou dobu budeš v úžasu koukat kolem sebe. Džungle na ostrovech plné opic, ptáků a leguánů a na druhé straně azurové moře, kde se prohánějí hejna barevných ryb a želv. Ráno skočíš do vody pozdravit korály. Na snídani si dáš čerstvě utržené banány a manga a zapiješ to místní kávou. Vytáhneme plachty a ty si můžeš sednout na příď a s kokosem v ruce se kochat Karibikem. Odpoledne připlujeme k ostrovu, a kterém se kdysi proháněli piráti a po jejich vzoru si v místní taverně dáme sklenku rumu. Pak můžeš jít na pláž nebo si půjčíš skútr a ostrov si projedeš křížem krážem. Večer si zajdeme na nepříliš známou, ale vynikající karibskou hostinu a západ slunce budeme sledovat s drinkem s paraplíčkem. 


No items found.
Kolik to stojí?

Katamarán

Počet míst: 8 + kapitán

39000

Kč | os.

přihláška

Jachta

Počet míst: 8 + kapitán

Kč | os.

přihláška

Cena First Minute

PLATí do 16. 10. 2022

Kč | os.

přihláška

Cena Standard

Při rezervaci zaplatíte
50 % zálohu

Kč | os.

přihláška
Součástí ceny je
  • Profesionální kapitán
  • 10 denní pronájem jachty
  • Úklid
  • Čisté povlečení
  • Pojištění jachty
  • Turistické taxy
  • Nafukovací motorový člun
  • AUX a reproduktory
Součástí ceny není
  • Jídlo a pití 200 eur – do společného banku
  • Doprava na místo odplutí
No items found.

Přihláška

Po odeslání se ti obratem ozveme a vyřešíme spolu všechno potřebné pro dokončení přihlášky.
Odesláním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.

Vítej na palubě!

Přihlášku jsme přijali a zanedlouho ji zpracujeme, očekávej další instrukce v mailu.
Něco se nepovedlo, zkuste odeslat přihlášku znovu.
PŘEDPOKLÁDANÝ ITINERÁŘ
1

Středa: Nalodění a první rum

Během dopoledne se posádka domluví, co chce jíst a pít, udělá se společný nákup a nalodíme se. Čeká nás základní školení o bezpečnosti a životě na lodi. Pak už nám nic nebrání vyplout. Odlijeme rituálního panáka Poseidonovi a vyrazíme objevovat Karibik! Samozřejmostí je welcome drink - místní Ti´Punch - rum s limetkou a cukrovou třtinou.
2

Čtvrtek: Úžasný Guadalupe

Budeme objevovat divoké krásy ostrova Guadalupe. Dá se zde skvěle potápět či šnorchlovat. Pokud vás lákají výhledy, tak doporučujeme výšlap na sopku La Soufriere, která je nejvyšším vrcholem Malých Antil, ze kterého se vám otevře výhled na celý Karibik
3

Pátek: Národní park Guadeloupe

Navštívíme vodní rezervaci Cousteau a národní park Parc National de la Guadeloupe.
4

Sobota: Marie-Galante

Pokud bude chuť, můžeme si odskočit na tento panenský ostrov, který je vyhlášeny svými nebeskými plážemi.
5

Neděle: Îles les Saintes

Čeká nás plavba k souostroví Iles des Saintes. Zde se nám otevírají parádní výhledy na zátoky. Díky blízkým korálům je toto perfektní místo pro šnorchlování.
6

Pondělí: Îles les Saintes

V souostroví se zdržíme, svět pod vodou prostě stojí za to a prozkoumat musíme všechny pláže a korály.
7

Úterý: První přeplavba a Dominica

Dopoledne se přeplujeme na ostrov Dominica, který nás uchvátí svou džunglí. Známá je třeba z natáčení filmu Piráti z Karibiku. Kdo si chce dát do těla vyrazí k Boiling Lake - vroucímu jezeru uprostřed džungle. Jedná se pohodový jednodenní trip džunglí, během které uvidíte spoustu opic a dalších pralesních stvoření.
8

Středa: Dominica, džungle a želvy

Přesuneme se k jižní části ostrova. Během přeplavby budeme pozorovat opice a jaguáry v džunglích kolem břehu. Zakotvíme v přístavním městečku s krásnými plážemi, kde se dají pozorovat mořské želvy.
9

Čtvrtek: Pláže martiniku

Pláže, azuro a jemný písek, plán je jasný – najít palmu ohnutou přes pláž, foto a dále jen relax.
10

Pátek: Karibské pompeje a Le Martin

Čeká nás obeplutí Martiniku. Navštívíme bývalé hlavní město Saint-Pierre, které bylo v roce 1902 zničeno sopečnou erupcí. Nachází se zde naše oblíbená rumárna Depaz, kde si dáme řízeně neřízenou degustaci. Zájemci si klidně můžou na sopku Montagne Pelée vyběhnou na krátký hike. Pokračujeme na jih a do městečka Le Martin s krásnými plážemi a přírodou.
11

Sobota: Check-out

Obeplujeme poslední část ostrova a vplujeme do přístavu na Martiniku.
11

Středa: Dominica, džungle a želvy

Přesuneme se k jižní části ostrova. Během přeplavby budeme pozorovat opice a jaguáry v džunglích kolem břehu. Zakotvíme v přístavním městečku s krásnými plážemi, kde se dají pozorovat mořské želvy.
Další informace

Strava

Strava není v ceně. Na jachtě i katamaránu je velká, plně vybavená kuchyň a velká lednice. Jídlo a pití se nakupuje předem, na konkrétních surovinách a druhu tekutin se společně domlouvá a skládá posádka. Vše se dá nakoupit přímo v marině nebo supermarketu v okolí. Pokud někdo nemá zájem si vařit, není problém kdykoli doplout na pevninu do restaurace.

Doprava

Doprava není v ceně a každý klient si ji zajišťuje sám. Nicméně na vyžádání jsme schopni zajistit letenky či dopravu. Vyplouváme z Ostrovu Guadeloupe, na který létají pravidelné linky AirFrance z Prahy, plavbu končíme na ostrově Martinik, ze kterého taktéž létá AirFrance do Prahy. Není proto problém zakoupit letenku u této společnosti, tam i zpět. Ceny se pohybují za zpáteční letenku mezi 12 – 16 000 Kč.

teď už víš všechno podstatné

Pokud si takto představuješ dovolenou, tak se přihlaš a vidíme se na palubě!

PŘIHLÁSIT SE NA PLAVBU
PROZKOUMEJ TERMÍNY
INSTAGRAM